Často kladené dotazy

Po výběru kategorie se zobrazí odpovědi na nejčastější dotazy v dané kategorii. Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku, neváhejte a zeptejte se nás.

Vyberte kategorii

Jak připojím GALAXY NX k bezdrátové síti Wi-Fi?
1. Na obrazovce Aplikace klepněte na položku Nastavení > Připojení > Wi-Fi a pak přetáhněte přepínač Wi-Fi doprava. 2. Vyberte síť ze seznamu nalezených sítí Wi-Fi, v případě potřeby zadejte heslo a pak klepněte na položku Připojit. Sítě, které vyžadují heslo, se zobrazí pomocí ikony zámku. 3. Po připojení zařízení k síti Wi-Fi se zařízení automaticky připojí, kdykoliv bude síť dostupná. Pokud se požadovaná síť nezobrazí v seznamu sítí, klepněte na položku Přidat síť Wi-Fi v dolní části seznamu sítí. Zadejte název sítě do pole SSID sítě, vyberte typ zabezpečení, a pokud se nejedná o otevřenou síť, zadejte heslo a pak klepněte na položku Připojit. Výše popsaný postup se může lišit v závislosti na zařízení. Pokud postup neodpovídá vašemu zařízení, neváhejte se na nás obrátit.

Jakub, SAMSUNG

1. Zapněte Vaše zařízení automaticky otevřením hledáčku. 2. Stiskněte tlačítko Domů a přejděte na položku Nastavení. 3. V menu Nastavení vyberte možnost Přehrávání a zvolte možnost Inteligentní BGM 4. Vyberte si ze seznamu předinstalované hudby. 5. Opět stiskněte tlačítko Domů a přejděte do alba. 6. Nyní při přehrávání videa hraje vámi vybraná hudba na pozadí. Celý proces naleznete také v tomto videu: http://youtu.be/noyu3SOqqzU Výše popsaný postup se může lišit v závislosti na zařízení. Pokud postup neodpovídá vašemu zařízení, neváhejte se na nás obrátit.

Jakub, SAMSUNG

1. Nejprve nastavte ovladač na horní části přístroje na možnost Nastavení. 2. Nyní klikněte na Připojení a vyberte i-Launcher 3. Ujistěte se, že je zaškrtnuta volba On/Zapnuto. 4. Vypněte fotoaparát. 5. Propojte Váš počítač s fotoaparátem pomocí USB kabelu. 6. Nyní fotoaparát znovu zapněte. 7. V nabídce na počítači vyberte možnost Spustit. 8. Pokud používáte i-Launcher poprvé, budete vyzváni k jeho instalaci. Vyberte Ano. 9. Pokud se instalace podařila, můžete nyní plně využívat Samsung i-Launcher Celý proces naleznete také v tomto videu: http://youtu.be/G7SwBDPmTVc Výše popsaný postup se může lišit v závislosti na zařízení. Pokud postup neodpovídá vašemu zařízení, neváhejte se na nás obrátit.

Jakub, SAMSUNG

Zobrazeno 1-3 z 3