Často kladené dotazy

Po výběru kategorie se zobrazí odpovědi na nejčastější dotazy v dané kategorii. Pokud zde nenajdete odpověď na svou otázku, neváhejte a zeptejte se nás.

Vyberte kategorii

Jak spáruji chytré hodinky se svým telefonem?
Na těchto videích naleznete návody jak spojit Vaše chytré hodinky s kompatibilním zařízením: Jak spojit Gear http://youtu.be/ytsAA7C7Sug Jak spojit Gear 2 http://youtu.be/Zm6jkROeI7A Jak spojit Gear Fit http://youtu.be/lXZ12ZRoop8

Jakub, SAMSUNG

Pokud je tablet připojen prostřednictvím USB k PC, standardní doba nabíjení může být velmi dlouhá (přibližně 10 hodin). Na indikátoru baterie se může zobrazit červený křížek, přestože se baterie pomalu nabíjí. Standardně doporučujeme k nabíjení používat originální Samsung nabíječku, tím se doba nabíjení výrazně zkrátí.

Jakub, SAMSUNG

Přidání widgetu je velmi jednoduché. Stačí podržet prst na volném místě na hlavní obrazovce telefonu a objeví se nabídka. V té poté zvolte možnost Aplikace a nástroje, případně pouze Nástroje. Nyní vyberte Vámi preferovaný widget a umístěte ho na zvolené místo na hlavní obrazovce. Widget poté můžete dlouhým stiskem kdykoliv přesunout. Výše uvedený postup se může lišit v závislosti na modelu a verzi operačního systému. Konkrétní postup pro vaše zařízení můžete vyhledat na stránkách zákaznické podpory http://www.samsung.com/cz/support/ nebo se na nás rovnou obraťte.

Jakub, SAMSUNG

Zařízení Samsung ve Vaší domácnosti můžete propojit pomocí služby Samsung Link. Tato služba umožnuje vzdálený přístup k Vašim datům a je možné přes ní například sdílet obsah z mobilního zařízení do TV. Více o této službě naleznete na této webové stránce: http://link.samsung.com/

Jakub, SAMSUNG

Ztracený telefon můžete za určitých okolností najít, případně i vymazat data v něm uložená, pomocí služby Najít moje mobilní zařízení, kterou naleznete na této stránce: https://findmymobile.samsung.com Pro první přístup ke službě Najít moje mobilní zařízení přidejte k zařízení Váš účet Samsung a aktivujte funkci „Vzdálené ovládání“. Po registraci Vašeho účtu bude možnost „Vzdálené ovládání“ aktivována automaticky. Vyberte možnost Nastavení > Zabezpečení > Najít moje mobilní zařízení > Vzdálené ovládání a zkontrolujte, zda je funkce „Vzdálené ovládání“ aktivována. Upozorňujeme, že pokud chcete aktivovat službu Najít moje mobilní zařízení, musíte splnit níže uvedené podmínky: 1. Zařízení musí být zapnuté. 2. Zařízení musí být připojené k síti. 3. Musíte být přihlášení ke svému účtu Samsung (u některých zařízení se systémem Android je nutné se přihlásit k účtu Google). 4. Musí být aktivní funkce „Dálkové ovládání“.

Jakub, SAMSUNG

Zobrazeno 1-5 z 16